منو

شیوه‌های پرداخت

در این روش  پرداخت آنلاین، پرداخت با استفاده از کارت عابر بانک و با فعال بودن رمز دوم و از طریق درگاه پرداخت امن بانکی صورت می گیرد. پس از پرداخت، پیامکی برای شما ارسال می‌شود که نشان دهنده تایید پرداخت است و سفارش شما به صورت خودکار وارد مرحله آماده‌سازی شده و همکاران ما در اطلس ابزار همراه در اسرع وقت کالای شما را ارسال می‌کنند.

در این روش بعد از ثبت سفارش، شماره کارت برای شما ارسال شده و پس از واریزی مبلغ، لطفا رسید و شماره سفارش را به شماره 09120879524 ارسال کنید. پس از تایید پرداخت توسط اطلس ابزار سفارش شما تایید و پیامک برای مشتری ارسال می شود. پس از این مرحله سفارش وارد مرحله آماده سازی و ارسال می شود. 

در صورتی که تهران هستید با انتخاب گزینه پرداخت هنگام دریافت، پس از ثبت سفارش و آماده سازی با شما تماس گرفته می شود و می توانید در ساعت کاری فروشگاه برای دریافت محصول به دفتر فروشگاه مراجعه کرده و پس از تحویل کالا هزینه را پرداخت کنید.

  • سایت اطلس ابزار دارای نماد اعتماد الکترونیکی و مجوز لازم برای فروش اینترنتی است. با انتخاب گزینه پرداخت ایمن با کارت بانکی می تونید فرآیند ثبت سفارش را راحت تر کنید و در خرید های بعدی کد تحفیف دریافت کنید. 

محصولاتی که دیده اید ...
فیلتر بر اساس شهر محصول
اطلس ابزار
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
اطلس ابزار